جستجو برای بازاریابی دیجیتال
افزایش یافته است.


This is an example description for this image.

پس از همه، چرا طراحی مهم است؟

طراحی مفهومی گسترده است که فرآیند ایجاد محصولات بر اساس برتری فنی و زیبایی شناختی را با هدف حل مشکلات و ارزش افزوده نشان می دهد. طراحی خوب بهترین تجربه ممکن را برای کاربر ارائه می دهد. طراحی یک فرآیند فکری است که شامل ایجاد محصولات برای حل مشکلات از جمله جنبه های عملکردی و زیبایی شناختی است. این عینی ترین تعریف ممکن برای این مفهوم است که اشکال متعددی از ایده آل سازی، تصور، توسعه و تعیین اشیاء را در بر می گیرد.
“طراحی فقط آن چیزی نیست که به نظر می رسد. طراحی نحوه عملکرد آن است”.
a-11
شرح تصویر بالا

تاریخچه طراحی.

اگر این واژه را به معنای واقعی کلمه در نظر بگیریم، اجداد ما از قبل طراحی را هنگام ایجاد ابزارهای سنگی تراشیده شده خود تمرین می کردند. با این حال، برای تسهیل درک، بیایید این مفهوم را در عصر خود قرار دهیم. در این مورد، کسی که شایسته عنوان اولین طراح تاریخ است لئوناردو داوینچی است. این نابغه از اصول طراحی برای طراحی اختراعات رویایی استفاده کرد که بشریت را متحول کرد و علم را به جلو سوق داد.

آیا می توانید از قبل طراحی را با ظاهری جدید ببینید؟

همانطور که دیدیم، این اصطلاح ساده ای نیست، زیرا به یک فرآیند، علم، حرفه و حتی ویژگی های هر چیزی که می دانیم مربوط می شود.

 

جای تعجب نیست که شما با نمونه هایی از طراحی احاطه شده اید: صفحه این وبلاگ، دکوراسیون دفتر کار، مدل پیراهن و حتی شکل صندلی شما. به همین دلیل طراحی بسیار مهم است.

 

این اجازه می دهد تا دنیایی که تصور می کنیم به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل شود.

 

دسته بندی ها

برچسب ها

Image name
مدیریت

من مترجم قالب شوک هستم . مطمئنم شما با استفاده از این قالب شیفته ویژگی های آن خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *