ما را کشف کنید

پس از همه، چرا طراحی مهم است؟

طراحی مفهوم گسترده ای است که نشان دهنده فرآیند ایجاد محصولات بر اساس برتری فنی و زیبایی شناختی است، با هدف حل مشکلات و ارزش افزوده. این عینی ترین تعریف ممکن برای این مفهوم است که اشکال متعددی از ایده آل سازی، تصور، توسعه و تعیین اشیاء را در بر می گیرد. طراحی اساسی است زیرا خلقت انسان را بهینه می کند و زیبایی شناسی را با عملکرد ترکیب می کند. این فرآیندی است که قادر به افزودن ارزش و ایجاد راه‌حل‌های کارآمد، راحت، ایمن و زیبا است.

فتوشاپ

پریمر

افترافکت

آدیشن

Responsive•Design•

تاریخچه طراحی

اگر این اصطلاح را به معنای واقعی کلمه در نظر بگیریم، اجداد ما از قبل طراحی را هنگام ایجاد ابزارهای سنگی تراشیده شده خود تمرین می کردند. با این حال، برای تسهیل درک، بیایید این مفهوم را در عصر خود قرار دهیم. در این مورد، کسی که شایسته عنوان اولین طراح تاریخ است لئوناردو داوینچی است. این نابغه از اصول طراحی برای طراحی اختراعات رویایی استفاده کرد که بشریت را متحول کرد و علم را به جلو سوق داد.
"طراحی فقط آن چیزی نیست که به نظر می رسد. طراحی نحوه عملکرد آن است".
۱

آیا این قالب کاملاً با المنتور سازگار است؟

بله! شوک کاملا با المنتورسازگار است و همه چیز را می توان با کنترل های شگفت انگیز منحصر به فرد برای موضوع سفارشی کرد. و جالب ترین چیز این است که حتی منوها، مگامنوها و پاورقی را می توان با المنتور شخصی سازی کرد.
فقط با قالب شوک، پلاگین المنتور و فرم تماس ۷ شما امکانات بی نهایتی برای ایجاد و سفارشی کردن همه چیز دارید. شما به هیچ پلاگین دیگری، نسخه پولی یا هر چیز دیگری نیاز ندارید. با قالب شوک شما کنترل را در دست دارید. 😃

سازنده وب سایت المنتور به کاربران وردپرس اجازه می دهد تا با استفاده از تکنیک کشیدن و رها کردن، با حالت واکنش گرا یکپارچه وب سایت ها را ایجاد و ویرایش کنند.